צרי קשר
 
 
 
 
 
 
 

בנימה אישית

 
כלה יקרה,

אני מזמינה אותך לבקר בסטודיו שלי, מרי מי, בו אני מעצבת שמלות כלה ומתאימה אותן לכל אחת ואחת. כבר עם הגעתך תחושי באווירה המיוחדת שבמקום, ותקחי חלק בחוויה מרגשת, שבסופה תיבחר שמלת הכלה שלך.

כבר למעלה מ- 20 שנה שאני מלבישה אלפי כלות מאושרות מכל רחבי הארץ, ומלווה אותן כל הדרך לחופה. הודות לכלות המקסימות, הממליצות עליי בחום בכל פעם מחדש, הגעתי עד הלום. הן שמות בי את מבטחן, ואני מצדי יוצרת עבורן שמלות כלה יפהפיות ומעניקה להן יחס מלכותי באמת.

בתחילת הדרך אעשה לך היכרות ראשונה עם מבחר שמלות הכלה העשיר שבסטודיו. כל זאת בשקט ובשלווה, כדי שתוכלי לקחת את כל הזמן שבעולם. זו ההזדמנות לבחון מקרוב את השמלות, לרפרף, למשש ולהתייעץ. נניח בצד את כל השמלות "שקרצו" לך במהלך הדרך, ונמשיך הלאה לחדר המדידה.

ברור לי עד כמה חשוב ומרגש הוא יום כלולותייך! לכן אני מתחייבת לגרום לך להרגיש כמו מלכה אמיתית, וכלותיי הרבות כבר יודעות שאני תמיד עומדת בהבטחותיי. המוטו שלי היה ותמיד יהיה: להתאים לכל כלה שמלה שתהיה מעבר לציפיותיה. לשם כך, אני מקפידה לעצב בקווים נקיים, קלאסיים וייחודיים ולעשות שימוש בבדים איכותיים, כגון: משי, טפט, אורגנזה ותחרות במגוון רקמות וגוונים.

האתגר שלי הוא להוציא ממך, הכלה, את הטוב ביותר. גם אם אינך בעלת המידות "המושלמות" שהיית רוצה שיהיו לך, אין לי ספק שאצליח לגרום לך להפתיע אפילו את עצמך. אני מאמינה ששמלת כלה יפה היא כזו שעומדת במבחן הזמן, ולא הופכת להיות מגוחכת עם השנים. את זאת אוכל להבטיח באמצעות היצמדות לקו העיצובי שלי, שמוכיח את עצמו שוב ושוב.

אני מאחלת לך חוויה מופלאה, שתתחיל אצלי בסטודיו ותסתיים ביום כלולותייך. צרי עמי קשר לתיאום פגישה בסטודיו, ובואי נצא לדרך.

שלך,
דליה שפלר
 
מרי מי